En Etkili Geciktirici Sprey Hangisi?

Erken boşalma problemi yaşayan erkeklerin tercih ettiği geciktirici ürün gruplarının başında geciktirici spreyler gelmektedir. Bu yazımızda hangi geciktirici sprey daha etkili en çok tercih edilen geciktirici sprey hangisi sorularına cevap vermeye çalışacağız.

Bu sınıflandırmayı yaparken 2 farklı unsuru göz önünde bulundurduk. Birinci unsur etki süresi ikinci unsur ise geciktirici spreyin fiyatı oldu.Bu değerlendirmeleri satış istatistikleri ve müşteri dönüşlerini baz alarak gerçek verilere dayanarak yaptık.


 

Hot™ Rhino Power Geciktirici Sprey 50ML.

Hot™ Rhino Power Geciktirici Sprey

Rhino Power erken boşalmayı engelleyen etkili bir geciktirici üründür. Diğer spreylere göre daha uzun süre ilişkiye girmenize yardımcı olur.İçeriğindeki konsantre haldeki formülüyle daha fazla kullanıma da imkan tanır. Menşei Avusturya’dır. Farklı birçok ürüne sahip olan popüler HOT markasının bir ürünüdür.

Kullanım şekli: İlişkiden 15 dakika önce penisin sünnetli kısmına bir miktar sürülerek masaj yapılarak uygulanır.


Viga 60000 geciktiriciViga60000 Geciktirici Sprey

Viga60000 fiyatı ve etkisi bakımından en çok tercih edilen geciktirici spreylerin başında gelmektedir. Vigayı bu kadar popüler yapan etkisine oranla fiyatının uygun olmasıdır. İçeriğindeki E vitamini ile aynı zamanda cildi besleme özelliği taşır. Ortalama 50 defa kadar kullanım sağlayabilir. Menşei Almanyadır.

Kullanım şekli: İlişkiden 15 dakika önce penise bir miktar sıkılarak uygulanır.

Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

0

TOP

X