Geciktirici sprey adını verdiğimiz cinsel destek ürünlerinde esas amaç boşalma süresini var olandan daha fazla süreye çıkartıp cinsel ilişki süresini uzatmaktır. Cinsellikte kontrolsüz boşalma hemen hemen erkeğin sıkıntı duyduğu bir durumdur.

Geciktirici sprey hakkında;  erkeklerin kullanımı için üretilen spreyler genel olarak bakıldığında doğal olarak üretilmektedir. Bölgesel uyuşma sağlayan geciktirici sprey peniste meydana getirdiği uyuşma hissiyle boşalma süresinde uzama sağlayabilmektedir. Buda cinsel ilişkide eşinize daha fazla zevk vermenize zaman tanımaktadır. Geciktirici spreyler cinsel ilişki süresini uzatırken peniste uzun vadeli diklik ve sertlik sağlayan özelliği ile erkekler için önemli bir ürün olarak benimsenmiş durumdadır. Çözüme ulaştırılamayan kontrolsüz boşalma kişide güvensizlik, tatminsizlik ve utanç duygusu gibi hislere yol açmaktadır.

Geciktirici sprey kullanımı; genel olarak bakıldığında spreylerin kullanımı aynı şekilde olmaktadır.

  • İlişkiden 15 dakika önce
  • Penisin baş ve gövde kısmına
  • 3  püskürtme şeklinde
  • Masaj yoluyla penise yayılmalı

Bu kullanım şekline uygulanan sprey on beş dakika sonra duru su ya da ıslak mendil ile temizlenilerek ilişkiye girilmelidir. Doğru kullanım ile beklenilen sonuca ulaşılacağı unutulmamalıdır.

Geciktirici sprey etkileri ve yan etkileri;  kullanıcıları tarafından gelen yorumlara bakıldığında geciktirici spreyler şu şekilde etki göstermektedir.

  • Boşalma süresinde uzama
  • Performans artımı
  • Cinsel ilişki süresinde uzama
  • Peniste uzun vadeli diklik, sertlik

Tamamen doğal içeriğe sahip olan geciktirici spreyler orijinal alım ve doğru kullanım ile hiç biri yan etki içermemektedir.

Genellikle alımı internet üzerinden yapılan cinsel ürünlerde ürün siparişinden önce alacağınız site ve ürünü araştırarak orijinal ürün kullanmanız sizi yan etki olasılığından koruyacaktır.

Viga60000 geciktirici spreyi buradan satın alabilirsiniz.

Viga 60000 geciktirici

Leave a Comment

Your email address will not be published.